Gruphepsi fan sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yeni konser

2 posters

yeni konser Empty yeni konser

Mesaj tarafından gülçin.şıpsevdi Çarş. Ara. 19, 2007 3:14 pm

alıntıdır
Evet, yanlış okumadınız, konser var!.....Nerde mi?
Şu anlık İzmir' de, ancak başka yerlerde de olucak. Şöyle:
okula gitmeden önce Stardium' u aradım. Sordum yok dediler, hatta sen Tokat ta mısın dediklerinde kuzenim Tokat ta dedim, Gözdeyle(arkim ile) kuzen olduk. Neyse....
Murat Boz la ilgili, kankim benim Hepsiye olan sevgimi Murat Boz a karşı beslediği için, kendim konser uydurdum
Öğleden sonra arayın, menajeri şu an yok dediler. Peki teşekkürler dedim, bir sorum daha var dedim. Hepsi' nin herhangi bir konseri var mı dedim, cevap şu:
"Valla canım düşünülüyor ama şu an tam olarak tarih ve yer belli değil." dediler.
Numarayı aradım, okulda, kantinden Direk menajerliğe bağlandım. Murat Boz' un menajeri yokmuş, zaten kendim uydurduğum için birşey fark etmedi O bahaneyle Hepsi konseri içini sordum doğru mu diye, DOĞRUYMUŞ....2. Kez onaylandı doğruluğu... İzmir bölgesinde var mı dedim, İZMİR de varmış. Aydın - Denizli bölgesi dedim...Olabilirmiş ama kesin değilmiş. Sadece İzmir deki kesinmiş ama başka düşünülüyormuş...Tarih - yer; dedim. "Pazartesi - Salı ararsan o konuda bilgi verebiliriz, ancak OCAK ta olması düşünülüyor." dedi bana. O an çığlık atabilirdim ancak öğretmenler de olduğu için atamadım. En son kapatırken bir daha sordum, "İzmir de var amai di mi?" diye, evet İzmir de var dediler......Pazartesi - Salı konuştuktan sonra, ayrıntıları yazarım...Zaten 3. tenefüs öğrendim, öğrendikten sonraki son 3 derste hiç birşey anlamadım, Naz kendine gel demeye başladılar....
Uzun oldu,kusura bakmayın ancak, tüm gelişmeleri olduğu gibi anlatmaya çalıştım.

Edit:
BU HABERE ÇOOOK SEVİNECEKSİNİZ......

Pazartesiyi bekleyemedim ve aradım Stradium' u.....Sadece İzmir değilmiş, tarihleri de öğrendim. İşte tarihler ve yerler:

27 Ocak - İstanbul
9 Şubat - İzmir
10 Şubat - Bursa

Ankara ve Antalya da varmış ancak, derse 5 dakika kaldığı için onları soramadım.... Laughing

İzmirde ki konserin olacağı yer:

Fuar, 5 Nolu Pavyon......

Pavyon garip geldi bana ama öyle anladım....Bu arada ÜCRETLİYMİŞ......Fakat fiyatları öğrenemedim....

http://www.biletix.com/webbiletix/soon.do?soonId=175

ya bn kuşadasındaım inş. aydına gelirler ya spr olur o zmn
yorum ltfn
gülçin.şıpsevdi
gülçin.şıpsevdi
Co_Admin
Co_Admin

Kadın
Hepsiden en çok sevdiğin: : GÜLÇİNim
4yüz fanıysan yaz: : hayır HEPSİciyimmm
forumdaki lakabın ne olsun: : lokumum olsun bana LOKUMUM diyin :)

yeni konser Empty Geri: yeni konser

Mesaj tarafından BeyzaEren[EBB] Çarş. Ara. 19, 2007 3:42 pm

Ewet biliorm cnm saol Sad
BeyzaEren[EBB]
BeyzaEren[EBB]
Admin
Admin

- Similar topics